Ośrodek Zdrowia w Ciepielowie

Szanowni Pacjenci SPZOZ w Ciepielowie, bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie „nowej SIEDZIBY SPZOZ na Batalionów Chłopskich 6”, za słowa uznania dla wyposażenia i jakość prowadzonych przez nas usług medycznych.
Specjalnie dla Państwa w trwającym od 15-19 października 2018 r. Białym Tygodniu przyjmowali lekarze: ortopedii, diabetologii oraz okulistyki a porady z zakresu dietetyki, higieny jamy ustnej, rehabilitacji, pielęgnacji osób długotrwale unieruchomionych czy profilaktyki przeciw nowotworowej prowadzili specjaliście w danych dziedzinach. W sumie z porad i konsultacji skorzystało 192 osoby. Miło nam, że akcja cieszyła się takim powodzeniem i obiecujemy kolejne.

W miesiącu październiku dla Państwa potrzeb w ośrodku pracowało 6 lekarzy przyjmując tygodniowo od 270-300 pacjentów.

Niestety w związku z okresem wzmożonych zachorowań oraz zbliżającym się okresem świątecznym prosimy o rejestrację  na wizyty lekarskie GŁÓWNIE TELEFONICZNIE – uniknie to niepotrzebnego stania pod przychodnią oraz ułatwi proces rejestracji i pracy lekarzy.

6 grudnia Przychodnię na Batalionów Chłopskich 6 odwiedzi św.Mikołaj – dla wszystkich pacjentów którzy przyjdą tego dnia proponujemy bezpłatne badanie poziomu cholesterolu.

Z poważaniem Zespół pracowników SPZOZ – Kierownik SPZOZ

Rejestracja czynna od 7:30-18:00

Rejestracja telefoniczna: 48 378 80 11; 378 81 29

DSC09550

Reklamy